XFC450-347/480-277
ERP Power, LLC
Prodotto No:
XFC450-347/480-277
Produttore:
ERP Power, LLC
Descrizione:
TRANSFORMER ISO 347/480V 450VA
Guida per l'utente
Series XFC
Voltage - Secondary 277V
Type Autotransformer (Non-Isolated)
1st Connector Wire Leads
Voltage - Primary 347V, 480V