XFHCL11-1R5M
XFMRS
Prodotto No:
XFHCL11-1R5M
Produttore:
XFMRS
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH 15A 5.8 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 27.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 15 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 5.8mOhm Max
Inductance 1.5 µH