Casa / Oscillators / XG-1000CA 98.3040M-FB
minImg
XG-1000CA 98.3040M-FB
EPSON
Prodotto No:
XG-1000CA 98.3040M-FB
Produttore:
EPSON
Descrizione:
XTAL OSC SO 98.3040MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series XG-1000CA
Function Enable/Disable
Type SO (SAW)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply -
Output CMOS
Mfr EPSON
Base Resonator Crystal
Frequency 98.304 MHz