Casa / Oscillators / XG-2121CA 100.0000M-LHPAL3
minImg
XG-2121CA 100.0000M-LHPAL3
EPSON
Prodotto No:
XG-2121CA 100.0000M-LHPAL3
Produttore:
EPSON
Descrizione:
XTAL OSC SO 100.0000MHZ LVDS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 15mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±100ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series XG-2121CA
Function Enable/Disable
Type SO (SAW)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Mfr EPSON
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz