Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
XLL726371.428571I
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
XTAL OSC XO 371.428571MHZ LVDS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.0635
$5.0635
10
$4.79655
$47.9655
50
$4.52998
$226.499
100
$4.2636
$426.36
500
$4.130372
$2065.186
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Current - Supply (Max) | 65mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | XLL |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 2.5V |
| Output | LVDS |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 371.428571 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | XLL726 |