Casa / LCD, OLED, Graphic / XLM-15.0-M5-RT-USB
minImg
XLM-15.0-M5-RT-USB
EarthLCD
Prodotto No:
XLM-15.0-M5-RT-USB
Descrizione:
15.0" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT
Guida per l'utente
Touchscreen Resistive
Viewing Area 304.13mm W x 228.09mm H
Dot Pixels 1024 x 768
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 15" (381.00mm)