XMS500SG
TDK-Lambda Americas Inc
Prodotto No:
XMS500SG
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 48V 500W
In magazzino : 1
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.09" L x 4.21" W x 1.85" H (180.0mm x 107.0mm x 47.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 10.4 A
Series XMS500 (500W)
Power (Watts) 500W
Type Enclosed
Efficiency 92%
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC