Casa / Oscillators / XNCLH12M800CJKB2P0
minImg
XNCLH12M800CJKB2P0
Murata Electronics
Prodotto No:
XNCLH12M800CJKB2P0
Produttore:
Murata Electronics
Descrizione:
CRYSTAL OSCILLATOR TCXO 12.8MHZ
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±140ppb
Current - Supply (Max) 3mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series XNCLH
Function -
Type TCXO
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Murata Electronics
Base Resonator Crystal
Frequency 12.8 MHz