Casa / Crystals / XP12M28800S420
minImg
XP12M28800S420
TGS
Prodotto No:
XP12M28800S420
Descrizione:
CRYSTAL 12.288MHZ 30ppm, 20pF 2
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Mfr TGS
Frequency 12.288 MHz