Casa / Crystals / XP9M830400S418
minImg
XP9M830400S418
TGS
Prodotto No:
XP9M830400S418
Produttore:
TGS
Descrizione:
CRYSTAL 9.8304MHZ 30ppm, 18pF 2
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series CMG632
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr TGS
Frequency 9.8304 MHz