Casa / Crystals / XR12M28800S416
minImg
XR12M28800S416
TGS
Prodotto No:
XR12M28800S416
Descrizione:
CRYSTAL 12.288MHZ 30ppm, 16pF 2
Guida per l'utente
Load Capacitance 16pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 Ohms
Mfr TGS
Frequency 12.288 MHz