Casa / Crystals / XR50M00000S418
minImg
XR50M00000S418
TGS
Prodotto No:
XR50M00000S418
Produttore:
TGS
Descrizione:
CRYSTAL 50MHZ 30ppm, 18pF 2 Pads
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Ratings -
Series CMG532
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr TGS
Frequency 50 MHz