Casa / Crystals / XRCGB24M000F2P01R0
minImg
XRCGB24M000F2P01R0
Murata Electronics
Prodotto No:
XRCGB24M000F2P01R0
Descrizione:
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
In magazzino : 2805
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Ratings -
Series -
Mfr Murata Electronics
Frequency 24 MHz