Casa / Crystals / XRCGB24M305F3A12R0
minImg
XRCGB24M305F3A12R0
Murata Electronics
Prodotto No:
XRCGB24M305F3A12R0
Produttore:
Murata Electronics
Descrizione:
2.0X1.6MM 24.305MHZ CRYSTAL UNIT
In magazzino : 1447
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 7.5pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±35ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 110 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series XRCGB
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Murata Electronics
Frequency 24.305 MHz