Casa / Crystals / XRCGB26M000F1S2FR0
minImg
XRCGB26M000F1S2FR0
Murata Electronics
Prodotto No:
XRCGB26M000F1S2FR0
Produttore:
Murata Electronics
Descrizione:
FD
Guida per l'utente
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±100ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Ratings -
Series XRCGB
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Murata Electronics
Frequency 26 MHz