Casa / Crystals / XRCGB32M000F1S2AR0
minImg
XRCGB32M000F1S2AR0
Murata Electronics
Prodotto No:
XRCGB32M000F1S2AR0
Descrizione:
2.0X1.6MM 32.0MHZ CRYSTAL UNIT +
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Mfr Murata Electronics
Frequency 32 MHz