Casa / Crystals / XRCMD32M000FXP50R0
minImg
XRCMD32M000FXP50R0
Murata Electronics
Prodotto No:
XRCMD32M000FXP50R0
Descrizione:
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series XRCMD
Mfr Murata Electronics
Frequency 32 MHz