Casa / Crystals / XRCPB24M576F0Z00R0
minImg
XRCPB24M576F0Z00R0
Murata Electronics
Prodotto No:
XRCPB24M576F0Z00R0
Produttore:
Murata Electronics
Descrizione:
CRYSTAL 24.5760MHZ 6PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±100ppm
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±100ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Ratings -
Series XRCPB
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Murata Electronics
Frequency 24.576 MHz