Casa / Crystals / XRCPB30M000F0L00R0
minImg
XRCPB30M000F0L00R0
Murata Electronics
Prodotto No:
XRCPB30M000F0L00R0
Descrizione:
CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±100ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr Murata Electronics
Frequency 30 MHz