XRD87L75AID-F
MaxLinear, Inc.
Prodotto No:
XRD87L75AID-F
Produttore:
MaxLinear, Inc.
Pacchetto:
20-SOIC
Descrizione:
IC ADC 8BIT FLASH 20SOIC
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply, Digital 3V ~ 3.6V
Input Type Single Ended
Number of A/D Converters 1
Configuration S/H-ADC
Architecture Flash
Data Interface Parallel
Voltage - Supply, Analog 3V ~ 3.6V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 20-SOIC
Reference Type Internal
Series -
Package / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)