Casa / LED Drivers / XTC32-0700P-UNV-I-DP
minImg
XTC32-0700P-UNV-I-DP
Hatch Lighting
Prodotto No:
XTC32-0700P-UNV-I-DP
Produttore:
Hatch Lighting
Descrizione:
32W PROG CC 700MA KEY PHASE DIM
In magazzino : 29
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max) 304.7VAC
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 2.5 kV
Approval Agency cURus, FCC
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.81" L x 1.65" W x 1.01" H (96.8mm x 41.9mm x 25.7mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 700mA
Ratings -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 108VAC
Series -
Power (Watts) 32 W
Type Constant Current
Efficiency 80%
Voltage - Output 20 ~ 46V