XW2B-40G5-T
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
XW2B-40G5-T
Descrizione:
INTERFACE MOD HDR DUAL 40POS
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Voltage - Rated 125VAC
Product Status Active
Wire Gauge -
Control Side Cable Retainer Latches
Series XW2B
Current Rating (Per Contact) 1 A
Length 7.972" (202.49mm)
Mfr Omron Automation and Safety
Features -
Process Side Connection Terminal Blocks - Screw Connection
Package Bulk
Positions / Poles 40
Control Side Connection Rectangular, Male (2)
Width 1.772" (45.00mm)