XW5S-P1.5-5YL
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
XW5S-P1.5-5YL
Descrizione:
SHRT BAR 1.5MM 5 POLE YELLOW
In magazzino : 10
Guida per l'utente
Number of Positions 5
Color Yellow
Mfr Omron Automation and Safety
Pitch 0.138" (3.50mm)