XW5S-P2.5-2RD
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
XW5S-P2.5-2RD
Descrizione:
SHRT BAR 2.5MM 2 POLE RED
In magazzino : 96
Guida per l'utente
Number of Positions 2
Color Red
Mfr Omron Automation and Safety
Pitch 0.205" (5.20mm)