XW5S-P2.5-5BL
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
XW5S-P2.5-5BL
Descrizione:
SHRT BAR 2.5MM 5 POLE BLUE
Guida per l'utente
Number of Positions 5
Color Blue
Mfr Omron Automation and Safety
Pitch 0.205" (5.20mm)