XW5S-P2.5-5YL
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
XW5S-P2.5-5YL
Descrizione:
SHRT BAR 2.5MM 5 POLE YELLOW
In magazzino : 6
Guida per l'utente
Number of Positions 5
Color Yellow
Mfr Omron Automation and Safety
Pitch 0.205" (5.20mm)