Casa / Din Rail, Channel / XW5T-P2.5-1.1-2BL
minImg
XW5T-P2.5-1.1-2BL
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
XW5T-P2.5-1.1-2BL
Descrizione:
TERM BLK PSHIN 2.5MM 1:1 2TIER B
Guida per l'utente
Number of Positions 4
Stripping Length 10mm
Termination Style Push In
Color Blue
Fuse Type -
Terminal - Width 5.2mm
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Current - IEC 22 A
Number of Levels 2
Series XW5
Type Feed Through
Disconnect Type -
Voltage - UL 600V
Mfr Omron Automation and Safety
Features -
Material - Insulation Polyamide (PA), Nylon
Package Bulk
Voltage - IEC 500V