XW5T-S2.5-1.1-2
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
XW5T-S2.5-1.1-2
Descrizione:
TERMBLK SCREW 2.5MM 1:1 2TIER
Guida per l'utente
Number of Positions 4
Stripping Length 8mm
Termination Style Screw
Color Gray
Fuse Type -
Terminal - Width 5.0mm
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Current - IEC 24 A
Number of Levels 2
Current - UL 20 A
Series XW5
Type Feed Through
Disconnect Type -
Voltage - UL 600V
Mfr Omron Automation and Safety
Features -
Material - Insulation Polyamide (PA), Nylon
Package Bulk
Voltage - IEC 500V