Casa / Specialized / XW6T-COM1.5X16BL
minImg
XW6T-COM1.5X16BL
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
XW6T-COM1.5X16BL
Descrizione:
COM TERM BLK 1_5MM 16PN BLUE
In magazzino : 1
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 55°C
Number of Positions 16
Stripping Length -
Termination Style Push In, Spring
Mounting Type DIN Rail
Terminal - Width 16.2mm
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Height (Max) 1.232" (31.30mm)
Current - IEC 17.5 A
Number of Levels 1
Series XW6T
Type Middle
Length 3.071" (78.00mm)
Mfr Omron Automation and Safety
Housing Color -
Features -
Material - Insulation Polyamide (PA), Nylon
Package Bulk
Voltage - IEC 500 V
Wire Gauge or Range - mm² 1.5mm²