Casa / Specialized / XW6T-COM1.5X8BL
minImg
XW6T-COM1.5X8BL
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
XW6T-COM1.5X8BL
Descrizione:
COM TERM BLK 1_5MM 8PN BLUE
In magazzino : 3
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 55°C
Number of Positions 8
Mounting Type DIN Rail
Terminal - Width 9.2mm
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Height (Max) 1.232" (31.30mm)
Current - IEC 17.5 A
Type Middle
Length 3.071" (78.00mm)
Package Bulk
Voltage - IEC 500 V
Wire Gauge or Range - mm² 1.5mm²