Casa / Specialized / XW6T-COM2.5X8BL
minImg
XW6T-COM2.5X8BL
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
XW6T-COM2.5X8BL
Descrizione:
COM TERM BLK 2_5MM 8PN BLUE
In magazzino : 16
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 55°C
Number of Positions 8
Mounting Type DIN Rail
Terminal - Width 12.6mm
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Height (Max) 1.421" (36.10mm)
Current - IEC 24 A
Type Middle
Length 3.252" (82.60mm)
Voltage - UL 600 V
Package Bulk
Voltage - IEC 800 V
Wire Gauge or Range - mm² 2.5mm²