Casa / Crystals / XY25M00000S412
minImg
XY25M00000S412
TGS
Prodotto No:
XY25M00000S412
Produttore:
TGS
Descrizione:
CRYSTAL 25MHZ 10ppm, 12pF 4 Pads
Guida per l'utente
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Frequency Stability ±15ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series CM11
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TGS
Frequency 25 MHz