Y0012342K857T9L
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y0012342K857T9L
Descrizione:
RES 342.857K OHM 0.8W 0.01% RAD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.413" (10.49mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.820" L x 0.160" W (20.83mm x 4.06mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 342.857 kOhms
Series S
Power (Watts) 0.8W