Y0028350R000A9L
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y0028350R000A9L
Descrizione:
RES 350 OHM 0.05% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.05%
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Temperature Coefficient ±8ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 350 Ohms
Series VTA
Power (Watts) 1W