Y005610K0000K0L
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y005610K0000K0L
Descrizione:
TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE
In magazzino : 159
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Termination Style PC Pins
Tolerance ±10%
Number of Turns 26
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 0.270" x 0.190" Face (6.86mm x 4.83mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Product Status Active
Resistance 10 kOhms
Series Accutrim™1280G
Power (Watts) 0.75W, 3/4W