Y011084K2110S9L
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y011084K2110S9L
Descrizione:
RES 84.211KOHM 2.5W 0.001% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.001%
Size / Dimension 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 84.211 kOhms
Series H
Power (Watts) 2.5W