Y073450R0000T0L
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y073450R0000T0L
Descrizione:
RES 50 OHM 10W 0.01% RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.803" (20.40mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 1.575" L x 0.276" W (40.01mm x 7.01mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 50 Ohms
Series VFP-4
Power (Watts) 10W