Y116925K0000A0R
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y116925K0000A0R
Descrizione:
RES SMD 25KOHM 0.05% 0.6W J LEAD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±0.05%
Size / Dimension 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 25 kOhms
Series SMR3D
Power (Watts) 0.6W