Y145514K3000T9R
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y145514K3000T9R
Descrizione:
RES SMD 14.3KOHM 0.01% 1/5W 1506
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1506
Resistance 14.3 kOhms
Series VSM
Power (Watts) 0.2W, 1/5W