Y1612125K000T9W
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y1612125K000T9W
Produttore:
VPG Foil Resistors
Pacchetto:
2512
Descrizione:
VSM2512 125K00 TCR2 0.01% S W
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.249" L x 0.127" W (6.32mm x 3.23mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 125 kOhms
Series VSM
Power (Watts) 0.4W, 2/5W