VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y163015K0000T9R
Produttore:
Pacchetto:
1206
Batch:
-
Descrizione:
RES SMD 15K OHM 0.01% 1/4W 1206
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$11.21
$11.21
10
$10.51365
$105.1365
25
$9.81274
$245.3185
50
$8.64462
$432.231
100
$7.476405
$747.6405
250
$6.775514
$1693.8785
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.025" (0.64mm) |
| Tolerance | ±0.01% |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm) |
| Temperature Coefficient | ±0.2ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1206 |
| Resistance | 15 kOhms |
| Series | VFCP |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Features | Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |