Y174510R0000E3L
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y174510R0000E3L
SMD
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
V/N 303139 10R000 0.2% B B 15575
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.110" (2.79mm)
Tolerance ±0.2%
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 10 Ohms
Series SMR1DZ
Power (Watts) 0.25W, 1/4W