Y174945R0620T9L
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y174945R0620T9L
Produttore:
VPG Foil Resistors
Descrizione:
RES 45.062 OHM .3W .01% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.375" Dia x 0.625" L (9.53mm x 15.88mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 45.062 Ohms
Series HZ
Power (Watts) 0.3W