Y2020100R000T9L
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y2020100R000T9L
Produttore:
VPG Foil Resistors
Pacchetto:
TO-220
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
RES SMD 100 OHM 0.01% 8W TO220-4
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.158" (4.01mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 0.400" L x 0.150" W (10.20mm x 3.81mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220
Resistance 100 Ohms
Series LED221
Power (Watts) 8W