Y4015430R000B9R
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y4015430R000B9R
Pacchetto:
1206
Descrizione:
FRST1206 430R00 TCR2.5 0.1% S T
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 220°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Temperature Coefficient ±2.5ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 430 Ohms
Series FRST
Power (Watts) 0.3W