Y403454R3400Q0W
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y403454R3400Q0W
Descrizione:
RES SMD 54.34 OHM 1/10W 1505
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.02%
Size / Dimension 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 54.34 Ohms
Series V15X5ZT
Power (Watts) 0.1W, 1/10W