Y472530R0000B9L
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y472530R0000B9L
Produttore:
VPG Foil Resistors
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 30 OHM 0.1% 3/4W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.375" Dia x 0.625" L (9.53mm x 15.88mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 30 Ohms
Series HZ
Power (Watts) 0.75W, 3/4W