Y4726130R000V9L
VPG Foil Resistors
Prodotto No:
Y4726130R000V9L
Produttore:
VPG Foil Resistors
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 130 OHM 0.005% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.005%
Size / Dimension 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 130 Ohms
Series HZ
Power (Watts) 1W