YB01KW01-5C24-JC
NKK Switches
Prodotto No:
YB01KW01-5C24-JC
Produttore:
NKK Switches
Descrizione:
INDICATOR PB SQ RED LED 24V ILL
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.63" (16.00mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Red
Ratings AC
Lens Style Square with Flat Top
Series YB
Type LED
Voltage 24V
Mfr NKK Switches
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak -
Package Box
Panel Cutout Shape Round
Current 10mA
Lens Size 15.00mm