YB03WKW01-5F12-JF
NKK Switches
Prodotto No:
YB03WKW01-5F12-JF
Descrizione:
LED PANEL INDICATOR GRN 12V
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.63" (16.00mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Type LED
Voltage 12V
Mfr NKK Switches
Features -
Lens Color Green
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 21.00mm x 15.00mm